Plně klimatizované sportovní centrum.Otevřeno denně 8.00 - 22.00

Fitness a kardio

FitnessPřijďte si zacvičit na fitness, či kardio zařízeních od renomovaného výrobce BODY SOLID. Protáhnete si celé tělo, zaběháte si na kardiopásech, nebo využijete novinku ve světě fitness vibrační desku, která až trojnásobně zefektivňuje vaše cvičení.

Ceník fitness a kardio

Kupte si permanentku na měsíc, půl roku, nebo rok. Nechodíte pravidelně? Kupte si kontovku se vstupy. Chcete si zacvičit jen jednou? Kupte si jednotlivý vstup. Nikoho nenutíme kupovat permanentky, či kontovky, je jen na Vás jakou variantu si zvolíte.

 

CVIČENÍ POD DOHLEDEM TRENÉRA:

Naším cílem je, aby Vaše cvičení bylo maximálně efektivní a přinášelo vám radost z dosažených výsledků. Aby mělo cvičení požadovaný efekt, je třeba postupovat metodicky, jinak vydáte velké množství energie s téměř nulovým výsledkem. Pokud jste se rozhodli začít cvičit pravidelně ať už z jakéhokoli důvodu, je nezbytné, jako při každé činnosti, která má přinést dlouhodobé výsledky sestavit plán a podle něj striktně postupovat. Základem každého cvičebního plánu je vstupní diagnostika, u které je posouzen stav klienta, ze kterého se bude během cvičení vycházet. Je třeba zjistit výchozí úroveň fyzické zdatnosti, zdravotní stav, případná zdravotní omezení. Důležité je také zjistit očekávání klienta – co si od cvičení slibuje. Teprve na základě těchto informací a naší moderní diagnostiky ( iHealth Core) je vypracován tréninkový plán, který splní Vaše očekávání. Pokud se rozhodnete cvičit pravidelně s trenérem podle něj sestaveného programu, čeká Vás následující: Celý program probíhá v několika fázích. V počátku se soustředíme především na zpevnění svalového korzetu, zvládnutí správných cvičebních technik a dýchání, odbourání svalových dysbalancí, bolestí zad a krční páteře. Po zvládnutí těchto základů se soustředíme na zvyšování podílu svalové hmoty, odbourání tuků a zlepšení celkové kondice a vitality. V závěrečné části celého procesu se zvyšuje náročnost cvičení a klient se připravuje na samostatné cvičení. Samozřejmě  může pokračovat dál s trenérem a zlepšovat již dosažené výsledky.  

 

CO MŮŽETE OD PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ OČEKÁVAT:

 

  • Tvarování postavy
  • Zvýšení svalové hmoty
  • Redukce váhy a odbourání tuků
  • Zlepšení  kondice a vitality
  • Odstranění bolesti zad, krční páteře, zlepšení flexibility
  • Odbourání stresu – při cvičení se vyplavují endorfiny
  • Pravidelným cvičením se tělo čistí a zbavuje škodlivin způsobujících únavu a civilizační nemoci.

Upozornění: Veškeré výsledky jsou individuální, roli hraje počáteční kondicie, tělesné proporce a dispozice klienta.Aktuality

Tělo v kondici s Barčou každou neděli 18,00 - 19,00

30.11.2021

celá aktualita

Od čtvrtka 25.11. pravidelné tréninky sebeobrany pro dospělé.

24.11.2021

celá aktualita

Nová opatření COVID od 22.11.2021

17.11.2021

celá aktualita

Nová TABATA také v neděli - skvělý trénink pro všechny

2.11.2021

celá aktualita

K squashi, nebo dvěma fitness 1 snídaně zdarma

27.8.2019

celá aktualita

Choďte s dětmi pravidelně do sauny - zlepšíte jim imunitu

8.11.2018

celá aktualita

Cvičte s osobním trenérem

21.8.2017

celá aktualita

Sledujte nás na Facebooku a využívejte akcí a nabídek

9.11.2015

celá aktualita