Plně klimatizované sportovní centrum.Otevřeno denně 8.00 - 22.00

Fitness a kardio

FitnessPřijďte si zacvičit na fitness, či kardio zařízeních od renomovaného výrobce BODY SOLID. Protáhnete si celé tělo, zaběháte si na kardiopásech, nebo využijete novinku ve světě fitness vibrační desku, která až trojnásobně zefektivňuje vaše cvičení.

Ceník fitness a kardio

Kupte si permanentku na měsíc, půl roku, nebo rok. Nechodíte pravidelně? Kupte si kontovku se vstupy. Chcete si zacvičit jen jednou? Kupte si jednotlivý vstup. Nikoho nenutíme kupovat permanentky, či kontovky, je jen na Vás jakou variantu si zvolíte.

 

CVIČENÍ POD DOHLEDEM TRENÉRA:

Naším cílem je, aby Vaše cvičení bylo maximálně efektivní a přinášelo vám radost z dosažených výsledků. Aby mělo cvičení požadovaný efekt, je třeba postupovat metodicky, jinak vydáte velké množství energie s téměř nulovým výsledkem. Pokud jste se rozhodli začít cvičit pravidelně ať už z jakéhokoli důvodu, je nezbytné, jako při každé činnosti, která má přinést dlouhodobé výsledky sestavit plán a podle něj striktně postupovat. Základem každého cvičebního plánu je vstupní diagnostika, u které je posouzen stav klienta, ze kterého se bude během cvičení vycházet. Je třeba zjistit výchozí úroveň fyzické zdatnosti, zdravotní stav, případná zdravotní omezení. Důležité je také zjistit očekávání klienta – co si od cvičení slibuje. Teprve na základě těchto informací a naší moderní diagnostiky ( iHealth Core) je vypracován tréninkový plán, který splní Vaše očekávání. Pokud se rozhodnete cvičit pravidelně s trenérem podle něj sestaveného programu, čeká Vás následující: Celý program probíhá v několika fázích. V počátku se soustředíme především na zpevnění svalového korzetu, zvládnutí správných cvičebních technik a dýchání, odbourání svalových dysbalancí, bolestí zad a krční páteře. Po zvládnutí těchto základů se soustředíme na zvyšování podílu svalové hmoty, odbourání tuků a zlepšení celkové kondice a vitality. V závěrečné části celého procesu se zvyšuje náročnost cvičení a klient se připravuje na samostatné cvičení. Samozřejmě  může pokračovat dál s trenérem a zlepšovat již dosažené výsledky.  

 

CO MŮŽETE OD PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ OČEKÁVAT:

 

  • Tvarování postavy
  • Zvýšení svalové hmoty
  • Redukce váhy a odbourání tuků
  • Zlepšení  kondice a vitality
  • Odstranění bolesti zad, krční páteře, zlepšení flexibility
  • Odbourání stresu – při cvičení se vyplavují endorfiny
  • Pravidelným cvičením se tělo čistí a zbavuje škodlivin způsobujících únavu a civilizační nemoci.

Upozornění: Veškeré výsledky jsou individuální, roli hraje počáteční kondicie, tělesné proporce a dispozice klienta.

 

 

 

Karolína Lukešová – Fitness trenér 

Jmenuji se Karolína, ale všichni mi říkají Kája. Ke sportu jsem byla vedena již od malička. Jako dítě jsem se věnovala gymnastice, později modernímu baletu. Na střední škole jsem hrála tenis a později golf. Změna přišla na vysoké škole, kdy jsem se začala věnovat fitness sportu, který se pro mě stal spojením příjemného s užitečným. Člověk pozná nové lidi, odreaguje se a ještě udělá něco pro své zdraví. Začínala jsem s Tabatou, TRX a kruhovým tréninkem, u kterého jsem zůstala dodnes. Začátkem roku 2017 jsem si udělala akreditovaný kurz MŠMT se zaměřením na fitness trenéra a začala svoje zkušenosti a radost ze cvičení předávat dál. Dále jsem absolvovala kurz Cross Circuit na středisku Face Academy. Jsem energický a usměvavý člověk, který při svých hodinách hází každodenní stres za hlavu a vlastně po tréninku už si na něj ani nevzpomene :)

 

 

 

Ceny:

Jednotlivé vstupné  80,-
   

Vstupy

 
10 vstupů 650,-
20 vstupů 1200,-
30 vstupů 1600,-
   

Permanentky

 
1 měsíc  490,-
6 měsíců  2490,-
12 měsíců  3990,-
   

Tréninková lekce s osobním trenérem ( 1-2 osoby )

Cena tréninkové lekce nezahrnuje vstup do posilovny 


300,-
      Lekce s osobním trenérem - zvýhodněné tréninkové programy  
Vstupní konzultace a seznámení s programem zdarma
10 lekcí + zdarma tréninkový plán á 280,-
20 lekcí + zdarma tréninkový plán  á 260,-

Aktuality

Úterní jóga s Katkou

10.9.2019

celá aktualita

K squashi, nebo dvěma fitness 1 snídaně zdarma

27.8.2019

celá aktualita

Choďte s dětmi pravidelně do sauny - zlepšíte jim imunitu

8.11.2018

celá aktualita

Pro všechny majitele permanentek a kontovek měření zdarma !!

10.10.2018

celá aktualita

Diagnostika a nutriční poradenství - sestavení jídelníčku!

20.8.2018

celá aktualita

Vyzkoušejte naši saunu - nově se solnou stěnou.

4.10.2017

celá aktualita

Cvičte s osobním trenérem

21.8.2017

celá aktualita

Aerobní cvičení min. 3 přihlášení!!!!

14.9.2016

celá aktualita

Sledujte nás na Facebooku a využívejte akcí a nabídek

9.11.2015

celá aktualita